Güzellik kraliçesi markette ortalığı birbirine kattı! Reyon görevlisini defalarca bıçakladı

Rusya’da 2005 senesinde yapılan hoşluk müsabakasında kraliçe seçilen ve model olarak çalışmaya başlayan 36 yaşındaki Natalya Dolganovskaya, elindeki bıçakla bir markete girip “Bayanlardan nefret ediyorum” diye haykırdıktan sonra manav reyonunda çalışan bir market vazifelisine arkadan yanaşıp bıçaklamaya başladı.

Dolganovskaya, aldığı darbelerden sonra yere düşen bayanı bıçaklamaya devam etti. Vakaya tanık olan bir alıcı ve market misyonlusu eforlukla Natalya’yı zapt etti.

NEZARETİNE ALINDI

Olaydan sonra kaçan Natalya, polis tarafından kısa vakit sonra tutulup nezaretine alındı. Market çalışanı bayan ise kafa, sırt ve omurgasına aldığı bıçak darbeleri sebebiyle kanlar içinde kaldı.

REYON MİSYONLUSU AĞIR YARALANDI

Market vazifelilerinin ilk müdahalesinden sonra sıhhat takımları tarafından sağlık kurumuna götürülen bayan yoğun bakım biriminde rehabilitasyon altına alındı.

Natalya, 18 yaşında hoşluk kraliçesi seçildikten sonra zengin bir iş adamı ve politikacı ile evlendi. Bu konutluluktan çocuğu olmayan Natalya, altı sene sonra kocasından boşandı ve model olarak kariyerini sürdürmeye başladı.

Güzellik kraliçesi markette ortalığı birbirine kattı! Reyon görevlisini defalarca bıçakladı

sizlere www.egedehaber.com farkıyla sunulmuştur