Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü’den yeni karar! Destek ödemesi yapılacak
Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü’den yeni karar! Destek ödemesi yapılacak

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü’den yeni karar! Destek ödemesi yapılacak

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Genel Müdürü Hakan Gülten, Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü çalışanları için ehemmiyetli bir kararı yaşama geçirdiklerine söyledi. Mevzuya ait söylemelerde bulunan Gülten, şu ifadeleri kullandı:

* Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek istemleri ve yönergeleri, Eriştirme ve Altyapı Bakanımız Sayın Adaletli Karaismailoğlu’nun himaye ve yardımlarıyla cefakârca çalışan Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü personelimize net 2 bin TL katkı ödemesi yapacağız.

* Bu gibi zamanlarda verilen hizmetin karşılığı parayla miktarlamaz. Personelimize yapacağımız bu katkı, zaferleri ve özverilerinin mükâfatlandırılması olarak değerlendirilmelidir. Çalışma dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü personelinin var gücüyle çalıştıklarını vurgulayan Gülten, Türkiye’nin bu güçlü süreci atlatması için Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak ellerinden geleni yapmayı sürdüreceklerini belirtti. Gülten laflarını şöyle sürdürdü:

* Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü personelimiz tüm vazife alanlarında corona virüsü hastalığının tesirlerinin eksiltilmesine müteveccih önlemlere uyarak yurttaşlarımızın gereksinimlerini gidermek için cefakârca hizmet veriyorlar. Bizler de hem çalışanlarımızın hem de yurttaşlarımızın sıhhatlerini gözetmek için temkinlerimizi alıyoruz.

* Ülkemizin yaşadığı bu süreçte yaşamımızı basitleştiren, ailelerinden ayrı kalıp ülkesine hizmet için mesai mefhumu korumadan mücadele gösteren kıymetli personelimizin bu özveriyi için minnettarım.

* Personelimiz, gerek işyerlerimizde gişelerde gerek sosyal destek ve ücret ödemeleri gibi dağıtım alanlarında yurttaşlarımızın evine kadar giderek, ailelerinden çok vazife alanlarında zaman geçirip, üstün hizmet aşkına ülkemize yücelttiler.

* Ülkemiz, birlik ve beraberliğin en hoş misalini verdi. Dünyaya misal olan bu zaferli birlikteliğe katkı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile yine başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Bakanımız olmak üzere tüm personelimize ve yurttaşlarımıza hürmetlerimi sunuyorum.

ALAKALI HABERBerberin testinin pozitif çıktığı beldede corona alarmı! 'Bizim için sözün bittiği yer'Berberin testinin pozitif çıktığı beldede corona alarmı! ‘Bizim için lafın bittiği yer’

 

ALAKALI HABERPTT'ye dönüştürülen okulun önünde uzun kuyruk! Sosyal mesafe hiçe sayıldıPosta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü’ye dönüştürülen mektebin önünde uzun kuyruk! Sosyal mesafe hiçe sayıldı sizlere www.egedehaber.com farkıyla sunulmuştur