Oghenekaro Etebo:
Oghenekaro Etebo: "Şampiyonlukta görüşmek üzere"

Oghenekaro Etebo:

Galatasaray’ın yeni transferi Oghenekaro Etebo, kendisini bir seneliğine Galatasaray’a bağlayan kontrata imzalaydı.

 

 

İmza merasimi Başkan Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın katılımıyla asıllaştı.

İmza sonrası Galatasaray TV’ye açıklamalarda bulunan Etebo şu ifadeleri kullandı:

“Böyle büyük ve tarihi bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Başkanımıza ve başkan yardımcılarımıza beni sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederim. Gerçekten kendimi konutumda gibi hissettim. Sezon sonunda şampiyonlukta görüşmek üzere diyorum. Bu vesile ile Başkanımıza, tüm teknik kadroya, tüm taraftarlarımıza sıcak karşılama için bir defa daha teşekkür ederim.”

Mustafa Cengiz: “Savaşçı bir kişiliği var”

 

 

İmza sonrası açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz, Etebo’nun savaşçı bir yapısının olduğunu ve Galatasaray’a bereketli olacağına inandığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Hayırlı olsun. Scout takımımızın araştırmalarıyla ve teknik takımımızın onayı istikametinde, gereken mali yapılanma içinde transferleri yapmaya çalışıyoruz. Natürel ki uzun sürüyor ve taraftarlarımız sabırsızlanıyor. Temennileri en optimum seviyede karşılamak vaziyetindeyiz. Birinci amacımız ve reel düşüncemiz Galatasaray ve Galatasaray’ın geleceği. Biz bugün varız yarın yokuz. Gelecek kuşakları, çocuklarımızı, torunlarımızı düşünmek zorundayız. Bir devlet de böyle kurulur, bir organizasyon da böyle asırlarca sürer. Geçmiş idarelerin bize verdiği bu itimadı en iyi biçimde gelecek idarelere, gelecek kuşaklara teslim etmek zorundayız.”

Etebo’nun genç bir oyuncu olduğunu belirten Msutafa Cengiz, “Savaşçı bir kişiliği var. Zaferi isteyen bir yapısı var. Onun Galatasaray’a hizmet edeceğine ve camiamızı mutlu edeceğine inanıyoruz. Allah utandırmasın.” dedi.

 

GÜNÜN EHEMMİYETLİ BÜYÜMELERİ

sizlere www.egedehaber.com farkıyla sunulmuştur